Autodalys iš JAV

Automobilių savininkai ir autoverslo atstovai gana dažnai susiduria su problema, kai rasti reikalingos atsarginės dalies nepavyksta. O jei turite klasikinį ar tiesiog retesnio modelio automobilį, reikalingos dalies Lietuvoje gali ir tiesiog nebūti. JAV aukcionuose ir parduotuvėse yra siūloma didelė įvairių autodalių pasiūla, todėl čia rasti atsarginę dalį tikrai paprasta, o mes pasirūpinsime jos pristatymu į vietą.

Carsfromusa.eu pagrindinė veiklos kryptis – motociklai ir automobiliai iš JAV, Kanados ir Europos, tačiau visada padedame surasti ir reikalingas lengvųjų automobilių dalis iš JAV bei jas transportuojame. Atkreipiame dėmesį, kad JAV rinkoje parduodamos atsarginės dalys atitinka transporto priemonės markei taikomus techninius parametrus ir JAV galiojančius techninius reikalavimus, todėl gali būti naudojamos Europos keliais važinėjantiems automobiliams, atitinka modifikaciją ir yra saugios naudoti.

Autodalys iš JAV

Nerandate reikalingos detalės? Kreipkitės į mus ir surasime ją bei pristatysime!

Autodalių pristatymui yra taikomas 10 proc. detalės pirkimo kainos (bet ne mažiau 15 Eur) sudarantis komisinis mokestis. Dalys į Lietuvą gabenamos oro paštu (vidutiniškai 7-21 d.) arba jūriniais konteineriais (4-8 sav.).

Motociklų ir lengvųjų automobilių dalys iš JAV yra parduodamos šiuose tinklapiuose:

  • Parts.com – didžiausia automobilių dalių prekyvietė, kurioje rasite originalios įrangos kokybės dalis ir įrankius. Katalogą sudaro daugiau nei 100 skirtingų gamintojų, kurie per šią prekyvietę tiekia dalis JAV atsarginių dalių rinkai, o bendras katalogo pozicijų asortimentas sudaro daugiau nei 20 mln. pasiūlymų – čia tikrai rasite ieškomą detalę.

  • eBay Motors – tai vienas didžiausių pasaulyje interneto aukcionų, kuris yra dukterine „eBay“ įmone. Šioje svetainėje siūlomos įvairios motociklų ir lengvųjų automobilių atsarginės dalys iš JAV. Pirkimas čia vyksta aukciono principu, todėl turite galimybę reikalingą dalį įsigyti už konkurencingą kainą.

  • Pepboys auto – lengvųjų automobilių atsarginės dalys iš JAV. Pasinaudokite patogiais filtrais, kad lengvai rastumėte tai, ko ieškote.

  • Auto Zone – parduotuvė siūlo originalios įrangos kokybės dalis aptarnavimo po garantinio laikotarpio rinkai. Čia rasite automobilių gamintojų specifikacijas atitinkančias lengvųjų automobilių dalis iš JAV. Ši parduotuvė yra vienas iš JAV daugiausiai parduodančių tiekėjų atsarginių dalių rinkoje.

  • Auto Bodyparts – elektroninė parduotuvė JAV, kurioje rasite įvairias kėbulo dalis. Čia parduodamos įvairios lengvųjų automobilių atsarginės dalys iš JAV, o bendras katalogo pozicijų skaičius viršija 50 tūkst. Čia rasite įvairių gamintojų ir modelių automobiliams skirtas kėbulo dalis.

  • Parts Train – parduotuvė siūlo įvairias dalis konkurencingomis kainomis. Čia rasite daugiau nei milijoną įvairių dalių ir aksesuarų, kurie atitinka originalios įrangos kokybę ir automobilių gamintojų reikalavimus.

Neradote reikalingos detalės?

Susisiekite ir mes ją surasime!