Transporto priemonės iš JAV

Jungtinės Amerikos Valstijos – didžiausia transporto priemonių rinka pasaulyje, čia transporto priemonės pardavimo sandoris sudaromas kas keletą sekundžių. Skaičiuojama, kad kasdien galima rinktis iš 200 tūkst. transporto priemonių pasiūlos. Taigi, jei ieškote automobilio – JAV jį tikrai rasite.

Kaip nusipirkti automobilį iš JAV?

Automobiliai iš JAV yra perkami atliekant vos 5 žingsnius.

1 žingsnis – pasirinkimas

Atlikite paiešką aukcionuose ir išsirinkite norimą transporto priemonę. Radę pageidaujamą pirkti transporto priemonę, susisiekite su Carsfromusa.eu ir mes atsiųsime Jums sutartį bei banko rekvizitus.

2 žingsnis – dalyvavimas aukcione

Dalyvavimas aukcionuose JAV yra užtikrinamas depozito mokesčiu, todėl procesui pradėti mums yra reikalingas 10 proc. (bet ne mažiau kaip 500 EUR) automobilio pirkimui skirtos sumos sudarantis užstatas. Šis užstatas užtikrina Jūsų ketinimus įsigyti transporto priemonę.p>

Pasirašę sutartį ir sumokėję užstatą – jau dalyvaujate aukcione.

Automobilių nupirkimas iš JAV aukcionų bei pristatymas iki Jūsų pageidaujamos vietos.

3 žingsnis – pirkimas

Aukcione atstovausime Jūsų interesus ir varžysimės dėl transporto priemonės. Aukcioną laimėjus, yra atliekama pirkimo procedūra, mokėjimas turi būti įvykdytas per 2 kalendorines dienas. Transporto priemonės galutinė kaina yra nurodoma sutartyje, ją sudaro:

  • Transporto priemonės kaina;

  • Administravimo mokestis JAV / Kanadoje (fiksuotas mokestis – 190 USD);

  • Aukciono mokesčiai;

  • Transportavimo išlaidos pirkimo valstybės teritorijoje, iki uosto;

  • Transportavimo jūra pasirinkto Europos uosto išlaidos.

Svarbu:

* Neapmokėjus per 2 kalendorines dienas, pridedamas 50 USD prie galutinės sumos, tai yra aukciono bauda. Jei likusios sumos neapmokate per 5-ias kalendorines dienas, TP grįžta į aukcioną pakartotiniam pardavimui ir Jūs prarandate visą UŽSTATĄ.
* Saugojimo mokestis. Jei Jūs neapmokate už transporto priemonę per 3 kalendorines dienas nuo pardavimo datos (kai tai turite padaryti per 2 kalendorines dienas), Jūs mokate po 20 USD per dieną transporto priemonės saugojimo mokestį.

4 žingsnis – transportavimas

Atsižvelgiant į vietą, kurioje yra nupirkta transporto priemonė, ji yra gabenama į Niujorko, Čikagos, Savanos, Hiustono, Los Andželo ar Monrealio uostą. Čia transporto priemonė pakraunama į jūrinį konteinerį. Visas šis procesas užtrunka maždaug savaitę.

Transporto priemonei atvykus į uostą padarome 30 aukštos raiškos nuotraukų, kurias persiųsime Jums. Vos pakrovos transporto priemonę į jūrinį konteinerį, Jūs gausite sekimo numerį ir galėsite visada pasitikrinti savo transporto priemonės buvimo vietą.

Transportavimas vandeniu trunka nuo 14 iki 26 dienų. Tai priklauso nuo uosto, kuriame transporto priemonė buvo pakrauta.

Automobilių transportavimas iš JAV į Europą

5 žingsnis – pristatymas / registracija

Vos konteineriui su Jūsų transporto priemone viduje pasiekus pasirinktą Europos uostą, susisieksime su Jumis. Sutvarkysime transporto priemonės dokumentus ir atliksime muitinės procedūras. Jei transporto priemonę ketinate registruoti Lietuvoje, padėsime tai padaryti ir suteiksime visą reikalingą informaciją.

Tik 5 žingsniai iki svajonių automobilio!

Arba susisiekite su mumis – tai tik 1 žingsnis iki svajonių automobilio!

Tik 5 žingsniai iki svajonių automobilio