Transportavimo paslaugos

Carsfromusa.eu teikia vietinio ir tarptautinio pervežimo paslaugas: transporto priemonių iš JAV pervežimas, autodalių pervežimas, kitos specialiosios įrangos pervežimas.

Vietinis transportavimas

Vietinis transportavimas apima įvairių transporto priemonių ir krovinių pervežimą iš vienos JAV vietos į kitą:

 • Pervežame automobilius, motociklus, valtis ir kitą transportą tiek iš privačių asmenų, tiek iš aukcionų ar dilerių į bet kurią JAV vietą;

 • Pervežame krovinius sunkvežimiais į bet kurią JAV vietą;

 • Konsultuojame ir sudarome optimalų pervežimo JAV maršrutą.

Vietinis transportavimas Amerikoje - atvežame Jūsų transporto priemonę iki artimiausio JAV uosto.

Tarptautinis transportavimas

Pervežame įvairias transporto priemones ir kitus krovinius iš JAV į pasirinktą valstybę. Paslaugą sudaro:

 • Transporto priemonių saugojimas iki išsiuntimo;

 • Transporto priemonių pakrovimas į konteinerius;

 • Transporto priemonių pristatymas į uostą;

 • Eksporto dokumentų parengimas;

RO-RO gabenimas

RO-RO terminu apibūdinamas greitas transporto priemonių gabenimas laivais iš JAV (angl. Roll-on Roll-off). RO-RO yra skirti specialūs uostų terminalai, kuriuos turi ir didieji uostai: Baltimore (MD), Jacksonville (FL) ir Galveston (TX), mažesni RO-RO terminalai yra Newark (NJ), Norfolk (VA), Charleston (SC), Savannah (GA), Miami (FL), Tampa (FL), Long Beach (CA), Tacoma (WA) uostuose.

Pasirinkus RO-RO gabenimą, automobiliai į laivą yra įvežami ir saugiai pritvirtinami denyje bei sutvirtinami viduje. Naudojantis šiuo gabenimo būdu automobilyje negali būti asmeninių daiktų, išskyrus gamykliškai automobilyje tvirtinamas detales (pavyzdžiui, atsarginę padangą ir pan.). RO-RO galima gabenti tik automobilius su nepažeistais stiklais, neapgadintu korpusu ir be mechaninio gedimo garsų. Jei automobilis nejuda sava eiga, jį galima gabenti RO-RO laivu, tačiau jo pakrovimas į laivą tokiu atveju kainuoja papildomai.

Papildomos transportavimo paslaugos

Saugus pakrovimas

Kraunant Jūsų automobilį ar kitą transporto priemonę į konteinerį, naudojame tik saugias ir inovatyvias tvirtinimo technologijas. Kombinuojame medines platformas, nailono lynus (pakeliančius tris kartus didesnį svorį nei tvirtinama priemonė), plieno grandines ir kabelius, kad krovinio saugumas būtų užtikrintas visapusiškai.

Dokumentai

JAV veikiame kaip Jūsų eksporto brokeris. Paruošime, suderinsime ir sutvarkysime visus transporto priemonės eksportui reikalingus dokumentus. Taip pat galite kartu su transporto priemone pirkti ir gabenti atsargines dalis – jas įtrauksime į reikalingus dokumentus, kad vėliau nekiltų nesklandumų.

Krovinių gabenimo kryptys:

 • Europa (Rusija, Vokietija, Ispanija, Turkija, Švedija, Nyderlandai, Italija, Ukraina, Norvegija, Anglija, Prancūzija, Jugoslavija, Šveicarija, Lietuva, Latvija, Estija, Italija, Graikija, Vengrija, Lenkija, Albanija, Bulgarija).

 • Artimieji Rytai (Saudo Arabija, Pakistanas, Jemenas, Indija, Omanas, Izraelis, Jungtiniai Arabų Emyratai, Sirija, Kataras, Libanas).

 • Afrika (Gana, Tanzanija, Beninas, Kenija, Nigerija, Libija, Angola, Egiptas, Pietų Afrika, Liberija, Karibai).

 • Centrinė ir Pietų Amerika, Karibai (Puerto Rikas, Dominikos Respublika, St. Martin, JAV, Mergelių salos, Jamaika, Turks & Caicos, Tortola, Kaimanų salos, St. Lucia, Antigva, Trinidadas, St. Kits, Haitis, St.Vincent, Aruba).

Automobilių transportavimas iš JAV į Europą

Konteinerių išmatavimai ir talpa:

Aprašymas Vidiniai matmenys Durys Svoris Tūris
40’ High Cube konteineris L: 12.056 m 39’ 6 ½”

W; 2.347 m 7’ 8 ¼”

H: 2.684 m 8’ 9 ½”

W: 2.340 m 7’ 8”

H: 2.585 m 8’ 5 ¾”

2,900 kg

6,393 lbs

76.0 cbm

2,684 cu. Ft.

40’ Dry Freight konteineris L: 12.051 m 39’ 6 ½”

W: 2.340 m 7’ 8”

H: 2.380 m 7’ 9 ½”

W: 2.286 m 7’ 6”

H: 2.278 m 7’ 5 ½”

3,084 kg

6,799 lbs

67.3 cbm

2,377 cu. Ft.

20’ Dry Freight konteineris L: 5.919 m 19’ 5”

W: 2.340 m 7’ 8”

H: 2.380 m 7’ 9 ½”

W: 2,286 m 7’ 6”

H: 2.278 m 7’ 5 ½”

1,900 kg

4,189 lbs

33.0 cbm

1,165 cu. Ft.

Konteineriu dydziai