Registravimas JAV aukcionuose

Jei norite dalyvauti JAV transporto priemonių aukcione, Jums tereikia turėti sukurtą sąskaitą, viename iš aukcionų. Dar neturite, bet norite turėti? Susisiekite! Registruojame visuose JAV aukcionuose.

Registravimas JAV aukcionuose
  • IAA-Insurance Auto Auctions – vienas iš populiariausių Šiaurės Amerikos aukcionų, kuris yra mėgstamas tiek pardavėjų, tiek pirkėjų dėl patogaus savo bazės administravimo. Čia rasite didelį pasirinkimą, kuriame ir senoviniai bei klasikiniai automobiliai iš JAV, ir naudotos ar daužtos transporto priemonės, o taip pat ir visureigiai, autobusai bei kita įranga.

  • Copart – tai nuo 1982-ųjų veikiantis aukcionas, kurio vardas yra gerai žinomas automobilių gerbėjams visame pasaulyje. Šis automobilių aukcionas JAV siūlo patogią paiešką ir atrankos kriterijus, todėl jame esanti didelė transporto priemonių pasiūla tikrai leis atrasti tai, ko ieškote.

  • Autotrader – automobilių aukcionas JAV sujungia pardavėjus ir pirkėjus. Čia patogiai galima ieškoti automobilio pasirenkant tokius filtrus, kaip kėbulo tipas, automobilio markė ar modelis ir kt. Aukcione siūlomų transporto priemonių pasiūla apima tiek naujus, tiek ir naudotus automobilius.

  • GSA Auctions – tai aukcionas, kuriame prekiaujama bendradarbiaujant su JAV vyriausybe. Čia galima rasti specifines transporto priemones, pavyzdžiui, krautuvus, žemės ūkio techniką ir kt. Nors iš pirmojo žvilgsnio gali pasirodyti, kad pasiūla nėra itin didelė, čia parduodama tikrai specifinė įranga, kurios pasirinkimas rinkoje visame pasaulyje apskritai yra ribotas.

  • BNO – automobilių aukcionas JAV, kuriame rasite plačią pasiūlą. Čia parduodama daug automobilių (nuo klasikinių iki naujų), motociklų, o taip pat ir laivai bei kitas transportas. Tai interaktyvus, patogaus formato ir paieškai aktualius filtrus turintis aukcionas.

  • Ove.com – tai uždaras aukcionas, kurio pasiūlymai matomi tik registruotiems nariams. Čia rasite itin didelį visureigių (4×4) pasirinkimą.