D.U.K.

Kas gali pirkti transporto priemonę per Carsfromusa.eu?

Nesvarbu, esate individualus pirkėjas, automobilių prekeivis ar autoverslo atstovas – dirbame su visais klientais. Padedame išsirinkti ir transportuojame tiek individualiam naudojimui skirtą automobilį, tiek ir dešimtimis automobilių prekeivių perkamus automobilius.

Kam perkant automobilį iš JAV yra reikalingas užstatas?

Užstatas užtikrina pardavėjui, kad pirkėjas tikrai ketina įsigyti automobilį. Tai garantija aukcionui, patvirtinanti Jūsų ketinimą pirkti. Užstatas yra prarandamas, jei laimėjus aukcioną mokėjimas nėra įvykdomas per 2 kalendorines dienas arba per 5 kalendorines dienas kartu sumokant ir aukciono baudą.

Kas nutiks, jei pavėluosiu atlikti mokėjimą laimėjus aukcione?

Laimėjus aukcioną, mokėjimas turi būti atliktas per 2 kalendorines dienas. Vėluojant yra taikoma aukciono bauda, kuri sudaro 50 USD. Taip pat nesumokėjus per 3 kalendorines dienas yra taikomas saugojimo mokestis, kuris sudaro 20 USD per dieną. Pavėluotą mokėjimą, baudą ir saugojimo mokestį turite apmokėti per 5 kalendorines dienas, priešingu atveju, transporto priemonė bus pakartotinai grąžinta į aukcioną pardavimui, o Jūs prarasite visą sumokėtą užstatą.

Ar galiu vienu metu dalyvauti keliuose aukcionuose? Kokiomis sąlygomis?

Klientui pageidaujant, suteikiame galimybę vienu metu dalyvauti neribotame skaičiuje aukcionų. Dalyvavimo juose sąlygos yra tokios pačios, kaip ir dalyvaujant viename aukcione: išsirenkate norimas transporto priemones, informuojate mus ir paruošiame sutartį, registruojame į aukcioną sumokant 10 proc. (bet ne mažiau kaip 500 USD) automobilio pirkimui skirtos maksimalios sumos už kiekvieną automobilį, kurio aukcione dalyvaujate. Dalyvauti keliuose aukcionuose vienu metu yra patogu, jei norite įsigyti keletą transporto priemonių, tačiau jei ieškote vienos, turite prisiminti, kad aukciono laimėjimo atveju neįvykdžius atsiskaitymo, užstatas nėra grąžinamas.

Kaip galiu sužinoti mano transporto priemonės buvimo vietą?

Vos transporto priemonę bus pakrauta į konteinerį, atsiųsime Jums sekimo kodą el. paštu. Su juo galėsite sekti savo krovinį visos jo kelionės metu.

Kokiu būdu mano transporto priemonė gali būti atgabenta?

Įvairios transporto priemonės ir automobiliai iš JAV yra gabenami RO-RO arba konteineriuose. Daugiau apie tai galite paskaityti svetainės skiltyje „Transportavimas“.

Kas yra RO-RO gabenimas?

Tai gabenimas RO-RO laivais, kai automobiliai į laivą yra įvežami ir saugiai pritvirtinami denyje bei sutvirtinami viduje. RO-RO dar vadinama greituoju gabenimu, tačiau šis būdas tinka tik automobiliams, kurių stiklai ir kėbulas neturi pažeidimų. RO-RO anglų kalba šifruojasi taip: Roll-on Roll-off.

Kiek automobilių telpa į standartinį 40 pėdų konteinerį?

Dažniausiai tokiame konteineryje gali tilpti 3 vidutinio dydžio visureigiai ar minivenai arba 4 mažesni automobiliai, pavyzdžiui „Honda Civic“ ar „Toyota Corolla“.

Kas yra transportavimas konteineryje?

Jūsų automobilis bus pakrautas į 20 arba 40 pėdų konteinerį. Šis konteineris bus pakrautas į laivą ir plukdomas iki numatyto uosto. Tai populiarus būdas, kuris itin dažnai naudojamas automobiliams iš JAV, Kanados ar kitų užjūrio valstybių importuoti į Europą.