Apie mus

Carsfromusa.eu teikia profesionalias transporto priemonių ir jų dalių pirkimo Amerikoje ir transportavimo visame pasaulyje paslaugas. Mūsų klientai – transporto sektoriaus įmonės ir individualūs pirkėjai – jau 15 metų džiaugiasi aukšta paslaugų kokybe. Sukaupėme daug patirties, todėl šiandien savo klientams siūlome optimaliai suplanuotą transportavimo maršrutą ir profesionalią pagalbą bet kuriame transporto priemonės ar autodalių pirkimo iš JAV procese.

Bendradarbiaujame su didžiausiais ir patikimiausiais JAV, Kanados aukcionais, o galimybė plukdyti krovinį net iš 6 Amerikos uostų leidžia mums sutaupyti klientų laiką bei pinigus. Mūsų specialistai teikia kvalifikuotą pagalbą ir visada aiškiai pateikia informaciją. Sukaupta patirtis taip pat leidžia objektyviai įvertinti kliento pasirinktą transporto priemonę ir rinktis tai, kas geriausiai atitinka kainos ir kokybės santykį.

Carsfromusa.eu veiklos kryptys:

  • Transporto priemonių ir specialiosios technikos pirkimas iš JAV;

  • Transporto priemonių, autodalių ir specialiosios technikos transportavimas visame pasaulyje;

  • Automobilių pirkimo iš JAV paslaugos, kai perkamas naujas, naudotas ar avarinis automobilis tiek iš dilerių, tiek aukcionuose;

  • Muitinės formalumų tvarkymas;

  • Konsultacijos transporto priemonės sertifikavimo ir registravimo Lietuvoje klausimais.

Carsfromusa.eu misija – visos įvairių transporto priemonių pirkimo ir transportavimo paslaugos visame pasaulyje.

Automobiliai iš Amerikos savo pirkėjus Europoje pasiekia įvairiais būdais, tačiau dažnai perkant pirmą ar antrą kartą visos procedūros reikalauja nemažai pastangų, sukelia bereikalingą stresą. Mes dirbame tam, kad supaprastintume šį procesą ir bendradarbiaudami su transporto srities įmonėmis visame pasaulyje pastebime, kad šiuolaikiniam klientui svarbiausia yra greitis, patogumas ir paprastumas. Būtent tai ir siūlome – klientui pageidaujant surasime, įvertinsime, išrinksime transporto priemonę, kurią pristatysime į bet kurią pasaulio valstybę.

Bendradarbiauti su mumis naudinga:

  • 15 metų patirtis perkant ir gabenant įvairias transporto priemones iš JAV (automobilius, motociklus, specialųjį transportą);

  • Laiką ir pinigus taupantis transportavimas, nes gabename transporto priemones iš 6 uostų;

  • Profesionali pagalba ir patarimai;

  • Teikiame visas su automobilio iš JAV pirkimu susijusias paslaugas verslo ir individualiems klientams;

  • Dirbame su partneriais iš įvairių pasaulio vietų, todėl pirkdami per mus taupysite laiką ir pinigus bei apsisaugosite nuo nesklandumų.